Seznam přijatých dětí pro rok 2024–2025

MŠ Temenická

V naší mateřské školičce klademe důraz na tvořivost a kreativitu

MOTTO „Ať je teplo nebo zima, školička je pro nás prima!“

Veselé Školky Šumperk logoO Veselé školce Temenická 

Naše mateřská škola je otevřená od 6.30 do 16.30 hod.
Stravu dětí odhlašujte jeden pracovní den předem do 13:00 hod.

Vedoucí odloučeného pracoviště

Markéta Andělová

Zástupkyně ředitelky

tel.: 774 474 041
email: temenicka.vedouci@veseleskolky.cz

Třída MRAVENCI – tel.: 774 474 053
Třída ČMELÁCI – tel.: 774 474 054

Velkým bonusem naší mateřské školky je blízkost přírody a čistý vzduch. Mateřská školka Temenická se nachází v klidném a bezpečném prostředí na okraji města. Součástí tříd je moderní vybavení a IT technika včetně interaktivní tabule. Vzděláváme podle Školního vzdělávacího programu s prvky moderního přístupu “Začít spolu”.

Respektujeme výjimečnost každého dítěte. Rozvíjíme fantazii a kreativitu různými  tvořivými činnostmi. Nadstandardní aktivity zahrnují práce se zajímavými technikami a netradičním materiálem. 

Zajistit tu nejlepší péči nám pomáhají také nejrůznější externisté a lektoři. Nabízíme také projektové dny pro děti i rodiče.

Naší snahou je začlenit dítě do společnosti jako osobnost se zdravou sebedůvěrou, touhou poznávatobjevovat stále něco nového. Stravování pro děti je u nás  vyvážené a plnohodnotné, s dostatkem tekutin.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se sami.

„Věříme, že každý rodič chce pro své dítě to nejlepší.“

Veselé Školky Šumperk logoRecenze rodičů 

Chtěla bych se podělit o zkušenosti se školkou Temenická. I když máme školku přes celé město vím,že jsem pro své děti nemohla vybrat lépe. V roce 2018 díky vstřícnosti a pochopení p.Žídkové jsem mohla dát své dcerky do školky. Přistěhovali jsme se až po zápisech a se školkami byl problém, tady ne. Nebyla jsem do telefonu a ani na místě odmítnuta, ani odkázána na jinou dobu.Ba naopak. Přátelský,lidský a vstřícný přístup je dodnes od všech zaměstnanců. Líbí se mi, že jsou věkové kategorie dětí spolu i s předškoláky. Nejstarší dcera, která je teď v 1. třídě. Na školku, paní učitelky, kuchařky i asistenstky stále vzpomíná, ráda je kdykoli vidí a na školu byla připravena, díky předškoláčkovi. Dětem se opravdu věnují. Byla i spousta aktivit pro rodiče s dětmi, což teď bohužel nemůže být. Za ty 3 roky to není jen školka, je to taková ,,rodina,, kam i já jako rodič ráda chodím a ráda personál vidím. Děti vyzvedávám šťastné, plné nových informací, nových zkušeností. S dětmi mají krásný vztah. Děti u nich najdou náruč plnou lásky a pochopení,když to potřebují, což je taky velmi důležité. Za celou dobu nebylo nic, co bych mohla napsat, že by bylo špatně.  
Lucie U.
Naše dcera nejprve navštěvovala MŠ “Temenická zelená” určená pro děti od 2-3 let. Byli jsme velmi spokojeni, a proto jsme navázali na školku Temenická v rámci Veselých školek, která se nachází hned za ní. 
Školka je komorní, má 2 třídy a nádhernou prostornou zahradu s výhledem na rozhlednu Háj. 
Pedagogický personál je milý, vstřícný a komunikativní. 
Jsme jako rodiče velmi spokojeni, dcera ráda chodí do školky. 
MŠ “Temenická” budeme dál doporučovat našim přátelům a známým.
Rodiče Margareta a Jakub J.
Chtěla bych se podělit o zkušenosti z MŠ Temenická - Veselá školka. Chodí do ní už moje třetí dítě a neměnila bych. Paní učitelky i ostatní personál je skvělý a profesionální. Umí děti pokárat, ale i pohladit, když je jim smutno.... Pořádají spoustu akcí pro děti, někdy i rodiče- vše skvěle připravené a zažíváme spoustu srandy. Je to menší školka, takže všechny děti i rodiče se znají, paní učitelky i paní Kristýnka jsou vždy usměvavé, plné nápadů, poradí, pomůžou, školka je vždy krásně vyzdobená vevnitř i venku. Moc rádi do ní moje děti chodily a chodí.
Lenča Ch. 🍀
S Veselou školkou (konkrétně Temenická) jsme velice spokojeni. Paní učitelky jsou velmi milé a ochotné, dcerka je má všechny ráda. Moc se nám líbí všemožné aktivity, které paní učitelky pro děti vymýšlí. Prostředí a vybavení ve školce je velmi příjemné a hezké. Velmi neradi budeme školku opouštět do školy, nicméně na ni budeme velice rádi vzpomínat 🙂
Hana N.
Tato školka se mi moc líbí,  protože je zde vyjímečné zázemí, výtečný kolektiv, úžasné a obětavé učitelky a hlavně neobvyklá dětská pohoda... Prostě Veselá školka, kterou můžu jen a jen doporučit.
Andrea H.
Tuto školku jsem si vybrala, protože je blízko od domu kde bydlím.  Jsem spokojena s personálem, jsou vždy příjemní a vstřícní. A vždy se s nimi dá dohodnout a  domluvit. A mám také mezi maminkami kladné vztahy. 
Iva T.
Právě tuto školku jsem si vybrala z důvodu lokality. Je umístěna nedaleko bydliště. Ne na okraji města, ale zároveň ani přímo v centru města, kde se shlukuje velký počet lidí. Díky umožnění prázdninového provozu v různých, zde sdružených školkách, je dcera schopna se lépe adaptovat na děti i školský kolektiv, se kterými obvykle nepřijde do kontaktu. Poznat tak jiné prostředí, jiné aktivity, hračky, ...
Dcerka chodila nejprve do Zelené školky, poté přešla na Temenickou. Má zde spoustu kamarádů, oblíbené prostředí, hračky. Cítí se tu jako doma, díky tomu také přichází při vyzvedávání vzdor. Dcerka sdělí, že jdu zase brzo a prohrála si málo. Jednoduše, je tu spokojena.
Co se týče prostředí, kolektivu a informovanosti, je za mne školka naprosto v pořádku.

Daniela P.
Moje dcera tuto školku navštěvuje již třetím, tudíž posledním rokem. Za celou tu dobu jsem měla možnost poznat jak školka funguje, jaké vybavení děti mají k dispozici, i jakým způsobem jsou děti vedeny. A proto si troufám říct, že největší předností této školky jsou její zaměstnanci, kteří fungují jako dobře sehraný tým. Díky jejich empatii, zkušenostem, vstřícnosti a ochotě pomoci dětem i rodičům, vytvářejí vřelé prostředí, do kterého moje dcera velmi ráda chodí. A ZA TO JIM VELKÉ DÍKY.
Zuzana B.
Do MŠ Temenická Šumperk v letošním roce nastoupilo naše již třetí dítě a musím říct, že za celé 4 roky, kdy školku naše děti navštěvují, jsme opravdu spokojeni. Jednak velmi oceňuji přístup pedagogického sboru jak k dětem, tak i komunikaci s námi rodiči. Tím, že má školka jen 2 třídy je možné se dětem individuálně věnovat. Paní učitelky vymýšlí velmi pestrý jak naučný, tak zábavný program. Prostředí je hezké a útulné a naše děti chodí do školky moc rádi. Velké díky patří vedoucí školky i celému personálu, který se s vstřícností a zájmem o naše děti stará. V neposlední řadě také musím vyzdvihnout výborné stravování, které je pro všechny Veselé MŠ dodáváno.
Eva Š.

Veselé Školky Šumperk logoJak to u nás vypadá