Seznam přijatých dětí pro rok 2024–2025

O Veselé školce Temenická pro 2-3 leté děti

Školička pro nejmladší děti

Motto: „V naší školce každý den, jdeme krůček za krůčkem. Za poznáním, za pohádkou, s kamarádem, s kamarádkou.“

Veselé Školky Šumperk logoO Veselé školce Temenická pro 2-3 leté děti 

Naše mateřská škola je v provozu od 6:30 – 16:30 hod.
Odhlašování stravy dětí provádějte nejpozději pracovní den předem do 13.00 hodin.

Vedoucí odloučeného pracoviště:
Markéta Andělová

Zástupkyně ředitelky
tel.: 774 474 041   

email: temenicka.vedouci@veseleskolky.cz

Třída Berušky – tel.: 722 486 847
Třída Veverky – tel.: 722 486 836

Třída Sovičky – tel.: 725 904 481

Budova mateřské školy je po kompletní rekonstrukci připravena pro potřeby těch nejmenších dětí. Sídlíme na okraji města v blízkosti přírody. Pyšníme se rozlehlou zahradou s moderními herními prvky a bylinkovými záhonky.

Třídy jsou vybaveny didaktickými pomůckami pro děti ve věku od 2 do 3 let. Po ukončení školního roku může dítě pokračovat v dalším předškolním vzdělávání na odloučených pracovištích Veselé školky.  Naše školka má příjemnou rodinnou atmosféru.

Ke každému dítěti máme maximálně individuální přístup. Spolupracujeme také s externisty, odborníky a lektory (PPP, SPC, logoped, foniatr, pediatr).

Můžete se spolehnout také na kvalitní stravování. Podáváme plnohodnotné a vyvážené pokrmy. 

Jak to u nás vypadá? Podívejte se sami.

„Věříme, že každý rodič chce pro své dítě to nejlepší.“

Veselé Školky Šumperk logoRecenze rodičů 

Školka je velice krásná a učitelky velice hodné, milé a příjemné. Náš syn začal chodit od 9/2020 na dopoledne a od 1/2021 na celý den do třídy Berušky. Paní učitelky se na Vás smějí jen, co vstoupíte do budovy školky. Náš syn tam chodí velmi rád, směje se, je veselý každý den. Velmi rád vypráví, co ve školce dělali, kde byli, co měli na oběd atd. Cokoliv jsem potřebovala, tak vedoucí paní učitelka vždy s úsměvem vše vysvětlila, poradila, pomohla a to i všechny paní učitelky ve školce. Kéž by takové byly všude! Za nás TOP školka. Doporučuji Všem maminkám i tatínkům ☺ Do téhle školky se vyplatí dojíždět, pokud nejste z místa bydliště!
Vendula CH.
Veselou školku Temenická pro 2-3leté děti, jsme si vybrali hlavně podle doporučení kamarádek a jejich předešlé spokojenosti. Musím říci, že jsem velmi ráda, protože i má dosavadní zkušenost s touto školkou je velmi dobrá. Má dcerka je zde spokojená, domů se vrací veselá a plná zážitků.
Katka K.
Vzhledem k tomu, že jsem maminkou samoživitelkou, donutily mě okolnosti velmi brzy k návratu do práce. Dlouho jsem sháněla místo pro dceru ve věku 2 let, ale bohužel v okolí bydliště tuto službu žádná ze školek nenabízela, poté jsem se na internetu dozvěděla o Mateřské škole Veselá školka Temenická pro 2-3 leté děti. Neváhala jsem a kontaktovala školku. Má dcera navštěvuje MŠ od září 2020, je zde velmi spokojená. I přesto, že musíme dojíždět, nelituji, personál je vždy milý a ochotný.
Bára B.
Tato školka se nám moc líbí. Toník se do školky vždy moc těší. Paní učitelky jsou milé, hodné a nápomocné ve všem. Za mě mohu tuto školku vřele doporučit.
R.K.
S touto školkou mám zatím velmi malé zkušenosti, dcera nastoupila až v lednu 2021, ale zatím nevím o ničem, na co bych si mohla stěžovat.
Anonym
V této školce pracují velmi ochotné a milé paní učitelky i chůvy a tety. Komunikace s nimi je vždy příjemná. Jediné co nás mrzí, je že zde mohou děti pobýt jen jeden rok ☺
Eva P.

Veselé Školky Šumperk logoJak to u nás vypadá 

Veselé Školky Šumperk logoCo se v MŠ Temenická zelená aktuálně děje